Kontakt

Kreera Samhällsbyggnad
Sverige AB

Södra Förstadsgatan 4
211 43 Malmö

Telefon: 040–176550
E-post: info@kreera.nu
Org.nr: 556729-4011

 
  Karin Hammarlund Kramer   VD Kulturgeograf   040 – 176 540   karin@kreera.nu

Karin Hammarlund Kramer
VD
Kulturgeograf

040 – 176 540
karin@kreera.nu

  Patrik Sterky   Styrelseordförande Civilingenjör   040–176 552   patrik.sterky@kreera.nu

Patrik Sterky
Styrelseordförande
Civilingenjör

040–176 552
patrik.sterky@kreera.nu

  Stefan Helgesson  Styrelseledamot Civilingenjör  040–176 551   stefan.helgesson@kreera.nu

Stefan Helgesson
Styrelseledamot
Civilingenjör
040–176 551
stefan.helgesson@kreera.nu

  Fredrik Thurfjell   Områdesansvarig utredning Järnvägsingenjör   040–176 558   fredrik.thurfjell@kreera.nu

Fredrik Thurfjell
Områdesansvarig utredning
Järnvägsingenjör

040–176 558
fredrik.thurfjell@kreera.nu

  Emil Gottberg   Områdesansvarig plan & landskap Landskapsarkitekt LAR/MSA   040–176 542   emil.gottberg@kreera.nu

Emil Gottberg
Områdesansvarig plan & landskap
Landskapsarkitekt LAR/MSA

040–176 542
emil.gottberg@kreera.nu

  Björn Lundberg  Områdesansvarig projektering 0705-080568 bjorn.lundberg@kreera.nu

Björn Lundberg
Områdesansvarig projektering
0705-080568
bjorn.lundberg@kreera.nu

  Jenny Ekman  Civilingenjör 0702-635 428  jenny.ekman@kreera.nu

Jenny Ekman
Civilingenjör
0702-635 428
jenny.ekman@kreera.nu

  Kristina Hermansson  Planeringsarkitekt  040–176 543   kristina.hermansson@kreera.nu

Kristina Hermansson
Planeringsarkitekt
040–176 543
kristina.hermansson@kreera.nu

  Anna Brånhult Hasemann   Landskapsarkitekt LAR/MSA   040–176 541   anna.branhult@kreera.nu

Anna Brånhult Hasemann
Landskapsarkitekt LAR/MSA
040–176 541
anna.branhult@kreera.nu

  Husam Al Barkawi   Civilingenjör   040–176 559   husam.al.barkawi@kreera.nu

Husam Al Barkawi
Civilingenjör
040–176 559
husam.al.barkawi@kreera.nu

  Johan Malmström  Markprojektör  040–176 554   johan.malmstrom@kreera.nu

Johan Malmström
Markprojektör
040–176 554
johan.malmstrom@kreera.nu

  Joséphine Tardy  Landskapsarkitekt LAR/MSA  040–176 545   josephine.tardy@kreera.nu

Joséphine Tardy
Landskapsarkitekt LAR/MSA
040–176 545
josephine.tardy@kreera.nu

  Filip Wangefjord   Järnvägsingenjör   040–176 549   filip.wangefjord@kreera.nu

Filip Wangefjord
Järnvägsingenjör
040–176 549
filip.wangefjord@kreera.nu

  Göran Sevelin  Samhällsplanerare & landskapsarkitekt  040–176 555   goran.sevelin@kreera.nu

Göran Sevelin
Samhällsplanerare & landskapsarkitekt
040–176 555
goran.sevelin@kreera.nu

  Wissam Bader  Civilingenjör  040–176 544   wissam.bader@kreera.nu

Wissam Bader
Civilingenjör
040–176 544
wissam.bader@kreera.nu

  Johanna Sandström  Trafikplanerare 040-176 557 johanna.sandstrom@kreera.nu

Johanna Sandström
Trafikplanerare
040-176 557
johanna.sandstrom@kreera.nu

  Elfrida Klacka  Landskapsarkitekt elfrida.klacka@kreera.nu

Elfrida Klacka
Landskapsarkitekt
elfrida.klacka@kreera.nu