Kontakt

Kreera Samhällsbyggnad
Sverige AB

Södra Förstadsgatan 4
211 43 Malmö

Telefon: 040–176550
E-post: info@kreera.nu
Org.nr: 556729-4011

 
  Karin Hammarlund Kramer   VD Kulturgeograf  070-213 96 40  karin@kreera.nu

Karin Hammarlund Kramer
VD
Kulturgeograf

070-213 96 40
karin@kreera.nu

  Patrik Sterky   Styrelseordförande Civilingenjör  070-356 55 62  patrik.sterky@kreera.nu

Patrik Sterky
Styrelseordförande
Civilingenjör

070-356 55 62
patrik.sterky@kreera.nu

  Stefan Helgesson  Styrelseledamot Civilingenjör 076-119 39 99  stefan.helgesson@kreera.nu

Stefan Helgesson
Styrelseledamot
Civilingenjör
076-119 39 99
stefan.helgesson@kreera.nu

  Fredrik Thurfjell   Områdesansvarig utredning Järnvägsingenjör  070-895 28 00  fredrik.thurfjell@kreera.nu

Fredrik Thurfjell
Områdesansvarig utredning
Järnvägsingenjör

070-895 28 00
fredrik.thurfjell@kreera.nu

  Emil Gottberg   Områdesansvarig plan & landskap Landskapsarkitekt LAR/MSA  070-247 95 42  emil.gottberg@kreera.nu

Emil Gottberg
Områdesansvarig plan & landskap
Landskapsarkitekt LAR/MSA

070-247 95 42
emil.gottberg@kreera.nu

  Björn Lundberg  Områdesansvarig projektering 070-508 05 68 bjorn.lundberg@kreera.nu

Björn Lundberg
Områdesansvarig projektering
070-508 05 68
bjorn.lundberg@kreera.nu

  Husam Al Barkawi   Civilingenjör  070-311 38 99  husam.al.barkawi@kreera.nu

Husam Al Barkawi
Civilingenjör
070-311 38 99
husam.al.barkawi@kreera.nu

  Wissam Bader  Civilingenjör 070-315 65 44 wissam.bader@kreera.nu

Wissam Bader
Civilingenjör
070-315 65 44
wissam.bader@kreera.nu

  Anna Brånhult Hasemann   Landskapsarkitekt LAR/MSA  070-247 15 41  anna.branhult@kreera.nu

Anna Brånhult Hasemann
Landskapsarkitekt LAR/MSA
070-247 15 41
anna.branhult@kreera.nu

  Kristina Hermansson  Planeringsarkitekt 072-717 65 43  kristina.hermansson@kreera.nu

Kristina Hermansson
Planeringsarkitekt
072-717 65 43
kristina.hermansson@kreera.nu

  Elfrida Klacka  Landskapsarkitekt elfrida.klacka@kreera.nu

Elfrida Klacka
Landskapsarkitekt
elfrida.klacka@kreera.nu

  Anna Lyth  Landskapsarkitekt   

Anna Lyth
Landskapsarkitekt

 

  Johan Malmström  Markprojektör 070-638 79 99  johan.malmstrom@kreera.nu

Johan Malmström
Markprojektör
070-638 79 99
johan.malmstrom@kreera.nu

  Filip Wangefjord   Järnvägsingenjör  070-606 65 49  filip.wangefjord@kreera.nu

Filip Wangefjord
Järnvägsingenjör
070-606 65 49
filip.wangefjord@kreera.nu

  Johanna Sandström  Trafikplanerare 072-210 35 57 johanna.sandstrom@kreera.nu

Johanna Sandström
Trafikplanerare
072-210 35 57
johanna.sandstrom@kreera.nu

  Göran Sevelin  Samhällsplanerare & landskapsarkitekt 070-305 44 55  goran.sevelin@kreera.nu

Göran Sevelin
Samhällsplanerare & landskapsarkitekt
070-305 44 55
goran.sevelin@kreera.nu

  Joséphine Tardy  Landskapsarkitekt LAR/MSA 070-379 18 58  josephine.tardy@kreera.nu

Joséphine Tardy
Landskapsarkitekt LAR/MSA
070-379 18 58
josephine.tardy@kreera.nu